Hakkımızda facebook twitter youtube

Hos Geldiniz!

Siz Hayal edin biz yapalım.

Masaüstü,Laptop,Tablet ve Telefonlar Özel Tasarım.

Sizin için burdayız
  0546 338 62 62

bootstrap business templates

Web Mimarisi

Müsteri Odaklı çözümler.,bootstrap business templates

Bilgisayar Tamiri

Uzman Personel.,bootstrap business templates

Uydu ve merkezi sistem

Uydu Teknik servis.,bootstrap business templates

Güvenlik sistemleri

Korunmanın en güzel yolu.,


image

Hakkımızda

Assos bilişimin amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.Firmamızın varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan.

2002 yılında network çözümleri ve kurulumları ile sektöre adım atmış, 2002 yılından itibaren satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti vermeye başlanmıştır. 2008 yılında ise siz müşterilerimize daha kolay pazar bulmaları için web yazılımların sunabilmek için google iş ortağı olmustur.2013 te assos bilişim olarak uydu ve bilgisayar firması olarak körfez bölgesine hizmet sunmaktayız. Amacımız, hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmektir. Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, satış öncesi ve sonrası hizmetleri en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektir.

image

Misyon

MİSYON’umuz; Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Firmamızın kurmak istediği geleceği ve Firmamızın ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden 

image

Vizyon

VİZYON’umuz ; ​ Bilişimde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. Firmamızın eşsiz kılan inançlar dizisini ve Firmamızın karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. 


 • Güvenlik Sistemleri • Tablet Tamiri • Bilgisayar Satışı • HD uydu alıcısı satışıAmacımız

Bilgisayar ve Yazılım ürünleri, tablet,notebook,yazıcı,yazılım,Güvenlik sistemleri ve daha bir çok ürün ve hizmetlerle çözüm ortağınız olmayı hedefliyor.
"Farklı cihazlar için uygun fiyatlı web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmak için"

Referanslar
Gargarus zeytin Yağları
Olgun Kimya
Google reklam
adatepe köyü
Cafe Mola
Adatepeevi
kuaforhalil
Bulut Yazar Dergisi


Profosyonel Destek için Bizi Arayın

Son Haberler

 • Bulut yazar dergsi
  E-dergide yepyeni bir ara yüz
  11 02 2021 21:34:09 Devamını oku
 • Akın Soft çözüm ortağı
  Akın Soft çözümortağı Assos bilişim
  31 12 2018 13:39:30 Devamını oku
 • cafemola
  cafemola
  13 05 2018 21:05:17 Devamını oku
 • OLGUN kimya yeni web çalışmamız.
  https://www.olgunkimya.com.tr/
  08 03 2018 21:38:02 Devamını oku
 • Aselsan
  Türk savunma sanayisinin lider kuruluşu ASELSAN, ASELSAN Akademi ile araştırma üniversiteleriyle dünyada ilk olan bir modeli hayata geçirdi.
  08 03 2018 21:29:48 Devamını oku

Adres

Assos Bilişim Küçükkuyu.
Sahil Mh, ismail öran sk, No:5/A
Küçükkuyu / Ayvacık / ÇANAKKALE
Assos bilişim.
Altınoluk mh, Barbaros cd, 8. sk No:33/B
Edremit / BALIKESİR
Tel:   0545 338 62 62
E-posta: info@assosbilisin.com
Web: www.assosbilisim.com

Linkler
Servis
Kimiz biz
Ürünler
Bizi bulun

© 2012 - 2024 Assos bilişim

Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates