WEB mimarisi. facebook twitter youtube

OLGUN kimya yeni web çalışmamız.

Yazar metin gürses

08 03 2018 21:38:02

Haber Özeti: https://www.olgunkimya.com.tr/


Tekstil, Otomotiv, Kauçuk, Suni Deri, Branda, Konveyör Bant ve İnşaat gibi farklı sektörlere hammadde tedarik eden firmamız Olgun Kimya Ocak 1993 yılında kurulmuştur.
O tarihten bu yana, Kimya Sektöründe bir dünya devi olan Alman Bayer AG ⁄ Lanxess GmbH firmalarının ürünleri MESAMOLL ve BONDİNG AGENT 51099 ve BONDİNG AGENT 51066 ithal ederek yukardaki sektörler dahil, bir çok sektöre stoklarından satış yapan Olgun Kimya, yine bir Kimya devinin bir bölümü Hollanda Synthomer B.V. firması ile de mümessillik ve distribitörlük bazında çalışmaktadır.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Olgun Kimya, yıllar içinde müşterilerine verdiği güvenilirlikle çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbuldan onlarca firma arasıntan bizi şeçtiği  ve bize duyduğu Güvene için teşekkür edriz.

Web Mimarisi

Tüm cihazlar uyumlu web siteleri


Style Selector
Oregional Skin
bootstrap business templates
Bootswatch Skins (11)
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Background Patterns
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates